Hakkımızda

Hakkımızda

Aile Şirketleri ile 30 yılı aşkın tecrübemizle yüzlerce insana yaşam alanları sunmuş olan Sadıkoğlu İnşaat İstanbul’un değişik semtlerinde bugüne kadar yüzlerce konut ve işyeri projelerini başarıyla tamamlamıştır. Her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutup, kalıcı çözümler sunmayı hedeflemiştir.Her yıl inşaa ettiği prestijli konut projeleri ile İstanbul Anadolu yakasındaki konut sektöründe saygın firmalar arasındadır. Birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metotları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak inşaat sektöründe bir adım önde olma çabasını sürdürmektedir.

Sadıkoğlu İnşaat, yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen projeleri anahtar teslimi olarak sunmaktadır.

Vizyonumuz

Aile Şirketleri ile 30 yıllık bilgi birikimiyle, insana ve çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan bir bilinç oluşturmaktır.Müşteri memnuniyetini en üst kalite standartların da tutmak, en kısa süreçte ve zamanından önce projeleri hayata geçirmektir. Müşteri memnuniyeti bunun en büyük kanıtıdır.

Misyonumuz

Aile Şirketleri ile 30 yıllık bilgi ve deneyimiyle, günümüz ihtiyaçları doğrultusunda modern, çağdaş, güvenli projeleri hayata geçirmektir. Sektörde öncü, kalıcı ve ilk tercih edilen olmaktır.

1.sınıf malzeme ve işçilik

Müşteri memnuniyeti

Zamanında Teslim

30 seneden fazla tecrübemizle

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün daha çok çalışıyoruz.